אבן קיסר – איך אפשר לקנות את זה?

אבן קיסר, שיש למטבחים

כאשר מדברים על אבן קיסר, מדברים על אבן שמקורה בטבע, כמו לא מעט אבנים וסוגי שיש, מציינים כאן מוצר מעולה שמתאים לא רק לחדר האמבטיה שלכם, אלא גם למטבח ולשאר חלקי הבית. האם יש לאבן הזו חסרונות? לצורך העניין מדברים כאן על אבן מאוד איכותית ועמידה אבל בכל זאת, אם אתם בעניין רכישה של אבן למטרה כזו או אחרת חשוב לדעת לאן אבן קיסר פחות מתאימה ומה היתרונות שהיא מספקת. שנתחיל?

האם אבן קיסר מתאימה למרפסת?

אם אתם רוצים לעצב את המרפסת שלכם מחדש, חשוב כי תוודאו שהיא מקורה, שיש גגון ואין היא חשופה לשמש. במידה והמרפסת שלכם אכן חשופה לשמש, אולי כדאי לחשוב פעמיים, כי שם אבן קיסר פחות תשרת אתכם נוכח השמש החזקה והפגיעה בחומר לטווח הארוך. כן, מבין כל היתרונות יהיה זה החיסרון היחיד מבין כל השאר. לכן, בבוחרכם שיש למרפסת שלכם, אנחנו מציעים לכם בשקיפות מלאה, אולי כדאי לבחור חומר אחר.

מתי כן כדאי לבחור אבן קיסר?

שיש קיסר עשוי מלוחות קוורץ שאליו נוספו גם פיגמנטים ושרף פולימרי. המשטחים המדוברים נלחצים ועוברים תהליך מדמה אפייה כאשר בסופו מקבלים משטח איכותי ואחיד המוצג למכירה בשלל גוונים. מבין מכלול היתרונות שיש או יותר נכון אבן קיסר מתאימה את עצמה גם לחללים הפנימיים וגם לחיצוניים ובתנאי כי השיש/ האבן מקבלת יחס נכון גם כשהיא חשופה לשמש- זאת בכדי לשמר אותה ולא לפגוע בה לטווח הארוך.

אז לא משנה במה אתם בוחרים, אם אתם בוחרים אבן קיסר ואיכות הסביבה חשובה לכם, הנה עוד יתרון שתצליחו להשיג בבחירה הזאת. כמו כן, באמצעות האפשרות למחזר את האבן, הנה לכם אבן שביחס לאבנים האחרות שימושיה רבים וטובים.