שיש למטבח

אבן קיסר, שיש למטבחים

מי מבינכם אינו חטא לפחות פעם פעמיים במהלך חייו, בפנטזיה על עיצוב ובניית מטבח חדש. טרנדים הולכים ובאים חדשות לבקרים, אבל הפופולריות של משטחים מאבן טבעית, כגון שיש למטבח נמצאת בעלייה מתמדת. הסיבות לעלייה בביקוש מטורפת זאת הן רבות – קודם כל, ניכרת בו תוספת מהממת לכל סוג של מטבח, או לחלופין בגין הטבע הנקבובי הטבעי שלו, הוא מצריך לתחזק מעט, לעומת חומרים שונים. למרות כל הנאמר להלן, עדיין תוכלו למצוא פה ושם בני אדם שמעדיפים לבנות או לחדש את המטבח שלהם מקוורץ או מגרניט.

שיש למטבח יכול לשרוד בהצלחה לטווח הרחוק –

להבדיל מחומרים אחרים, לא צריך לחשוש לתחזק או להחליף עם חלוף הזמן כאשר בוחרים באופציה של שיש למטבח. בתקופות הקדומות של רומא או יוון, האופי התרבותי אופיין בשיש כאלמנט מצוין לבנייה, אשר עמד בכל מבחן זמן אפשרי. בוודאי אתם תמהים על כך, ככלות הכל ידוע כי שיש הינו בעצם עשוי מאבן רכה, אבל צריך להבין כי ככל שהוא מתבגר כך הינו הפוך להיות יותר צפוף וקשה. ועל מנת להבהיר היטב את דברינו, נציין כי בעת התקנת השיש במטבח, תוכלו לבחור בלי בעיה את הנראות והסגנון שחשובים לכם, וככל שיעבור הזמן הוא רק ילך ויתחזק.

מדוע הנראות של שיש למטבח אקסקלוסיבית ותמידית?

כאשר מציבים שיש למטבח מקבלים נראות לעולמי עולמים, יוקרתית, שאף חומר אחר אינו מסוג להשיג, ויתאמצו היצרנים בכל מאודם, אך לא יצליחו. יש כל מיני סוגי שיש, כמו למשל – השיש שנוטה לאפרוריות, או השיש שנוטה להבריק, בעל פסים כהים. לא משנה איזה סוג של שיש תבחרו, הנראות הקלאסית שלו לא לא תצא מהמודה או מהסטייל.

מה צריך לבחון בטרם רכישה של שיש למטבח?

לפני שתיקנו שיש למטבח, כדאי שתביאו בחשבון כל מיני פרמטרים, לרבות – כמה זמן הנכם מוכנים להשקיע עבור התחזוקה שלו. למי שלא מתאים לדאוג לתחזוקה מינימום פעם או פעמיים מדי שנה, סביר להניח כי השיש למטבח אינו מתאים לו, ומומלץ לחשוב על אופציות שונות, כמו לדוגמה – קוורץ, שלא מחייבות תחזוקה באופן אינטנסיבי. למי מבינכם שנמשך לנראות של השיש, וכן שאין בעיה לתחזק את השיש, כמו גם לטום את המשטח, לפחות פעם או פעמיים מדי שנה, כי אז הבחירה בשיש עבור המטבח הינה מצוינת עבורו.